Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wielka Wyspa
Dezynfekcja w placówkach edukacyjnych

     autor:
artykuł sponsorowany
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Może w ostatnich latach stało się to najbardziej widoczne, ale dezynfekcja placówek edukacyjnych od wielu lat była przeprowadzana. Tylko że nikt wcześniej nie kładł nacisku na częstotliwość jej przeprowadzania. Pod wpływem pandemii mocno się to zmieniło. Żłobki, przedszkola, wszystkie szkoły są systematycznie dezynfekowane przy pomocy profesjonalnych firm DDD, które dbają dosłownie o każdy centymetr powierzchni.
Dezynfekcja w placówkach edukacyjnych

Wszystkie czynniki chorobotwórcze

Dlaczego regularna dezynsekcja jest taka ważna? Ponieważ znaleźć można tam wiele czynników chorobotwórczych. Co jest tego powodem? Duże skupiska ludzi. Nigdy nie można być pewnym tego, czy ktoś na sobie nie przyniósł jakiś groźnych bakterii, czy też wirusów. Można je ""przekazywać"" wzajemnie, ale też duża część z nich pozostaje na szafkach, biurkach, a nawet na zabawkach. Regularnie przeprowadzona dezynsekcja pozwala zneutralizować zagrożenie.

Profesjonalne ozonowanie

W przypadku tak dużych miejsc, jak żłobki, przedszkola, szkoły, domowe sposoby na dezynsekcję nie dają długotrwałych efektów. Do tego nikt nie jest w stanie tego przeprowadzić w tak profesjonalny i dokładny sposób. Powodem jest brak umiejętności, jak również brak odpowiednich sprzętów. Dlatego ozonowanie wszystkich pomieszczeń warto powierzyć ludziom z firm DDD, którzy posiadają to wszystko, a do tego wiedzą, jak należy po kolei postępować.

Dlaczego samo ozonowanie Wrocław jest tak ważne? Ponieważ nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Sam ozom jest zdecydowanie mocniejszy, dzięki czemu zagrożenie jest jeszcze lepiej zneutralizowane. Każdy dyrektor placówki edukacyjnej powinien pamiętać o tego typu sprawach, jak systematyczna dezynfekcja, ozonowanie, itd. Nie tylko dla własnego dobra, ale także dla dobra pracowników, dzieci uczęszczających do takiej placówki.

W szczególności, jeżeli na terenie danej placówki spożywane są posiłki - co też odbywa się w szczególności w żłobkach i przedszkolach. Utrzymanie odpowiedniej higieny w takich miejscach, to bardzo ważny temat, którego nie można bagatelizować.


Mro © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Piątek 27 stycznia 2023
Imieniny
Anieli, Juliana, Przemysława

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl